TOKAT BAŞÇİFTLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOKAT İMAM HATİP OKULLARI KASIM AYI YÖNETİCİ GELİŞİM PLANI (YÖGEP) TOPLANTISINA KATILIM SAĞLANDI

önetici Gelişim Programı Kasım ayı faaliyeti, Covid-19 salgını dolayısıyla online olarak gerçekleştirildi.26/11/2020 tarihinde saat 14:00 te gerçekleştirilen programa Şube Müdürümüz Mehmet Ali ADSAN, ilimiz geneli tüm imam hatip okulları idarecileri ile çok programlı Anadolu lise müdürleri katıldı. Programda İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mebbis Yöneticisi Ahmet HERGÜN, Uluslararası Tokat Anadolu İmam Hatip Lise Müdürü Ahmet ÖZDEMİR ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni  Burhan GÖKÇE ve Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Kamil YUNAL tarafından,"Okul yönetiminde bilgi ve iletişim teknolojilerinin etkili ve verimli kullanımı, e-okul, MEBBİS, EBA uygulamaları dogm.meb.gov.tr, religiouseducation.meb.gov.tr, dinogretimi.meb.gov.tr, dkab.meb.gov.tr, dinogretimiokullar.meb.gov.tr, hafiz.meb.gov.tr, dogm.eba.gov.tr gibi ve web sitelerinin incelenmesi, Eğitimin Niteliğini Geliştirmede Kalite Takip Sisteminin Yeri ve Önemi, Eba Uygulamaları ve Din Öğretimi Web Sitesi ve  Portalı İncelenmesi" konulu konferans düzenlendi. Bu güzel sunum için emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz.
TOKAT İMAM HATİP OKULLARI KASIM AYI YÖNETİCİ GELİŞİM PLANI (YÖGEP) TOPLANTISINA KATILIM SAĞLANDI

Yönetici Gelişim Programı Kasım ayı faaliyeti, Covid-19 salgını dolayısıyla online olarak gerçekleştirildi.26/11/2020 tarihinde saat 14:00 te gerçekleştirilen programa Şube Müdürümüz Mehmet Ali ADSAN, ilimiz geneli tüm imam hatip okulları idarecileri ile çok programlı Anadolu lise müdürleri katıldı. Programda İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mebbis Yöneticisi Ahmet HERGÜN, Uluslararası Tokat Anadolu İmam Hatip Lise Müdürü Ahmet ÖZDEMİR ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni  Burhan GÖKÇE ve Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Kamil YUNAL tarafından,"Okul yönetiminde bilgi ve iletişim teknolojilerinin etkili ve verimli kullanımı, e-okul, MEBBİS, EBA uygulamaları dogm.meb.gov.tr, religiouseducation.meb.gov.tr, dinogretimi.meb.gov.tr, dkab.meb.gov.tr, dinogretimiokullar.meb.gov.tr, hafiz.meb.gov.tr, dogm.eba.gov.tr gibi ve web sitelerinin incelenmesi, Eğitimin Niteliğini Geliştirmede Kalite Takip Sisteminin Yeri ve Önemi, Eba Uygulamaları ve Din Öğretimi Web Sitesi ve  Portalı İncelenmesi" konulu konferans düzenlendi. Bu güzel sunum için emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz.

Cumhuriyet Mahallesi Şehit Murat Kılınç ÇPA Lisesi yanı Kat 2 Başçiftlik/TOKAT PK 60620 - 0 356 451 27 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.