TOKAT BAŞÇİFTLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DKAB ÖĞRETMENLERİ ARALIK AYI DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİ GELİŞİM PROGRAMI (DÖGEP) DÜZENLENDİ

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Millî Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda ve Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlikleri çerçevesinde öğretmenlerimizin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla DKAB Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP)  Aralık ayı faaliyeti gerçekleştirildi. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı Aralık ayı  faaliyeti,  21/12/2020 tarihinde saat 14.00 da Covid-19 salgını dolayısıyla online olarak gerçekleştirildi. Programa Şube Müdürümüz Fehmi TUKUN, İlimiz Merkez ilçe ile Almus, Artova, Başçiftlik, Pazar, Sulusaray ve Yeşilyurt ilçelerinde bulunan temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarında görevli tüm Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (DKAB) öğretmenleri katıldı. Programda Gaziosmanpaşa Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi  Dr. Faysal ARPAGUŞ tarafından "Kur'an öğretiminde verimlilik, Kur'an-ı Kerim öğretim yöntem ve teknikleri" konulu konferans düzenlendi. Konferansa Başçiftlik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarımızdan toplamda üç(3) öğretmen katılım sağladı.
DKAB ÖĞRETMENLERİ ARALIK AYI DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİ GELİŞİM PROGRAMI (DÖGEP) DÜZENLENDİ

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Millî Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda ve Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlikleri çerçevesinde öğretmenlerimizin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla DKAB Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP)  Aralık ayı faaliyeti gerçekleştirildi.

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı Aralık ayı  faaliyeti,  21/12/2020 tarihinde saat 14.00 da Covid-19 salgını dolayısıyla online olarak gerçekleştirildi. Programa Şube Müdürümüz Fehmi TUKUN, İlimiz Merkez ilçe ile Almus, Artova, Başçiftlik, Pazar, Sulusaray ve Yeşilyurt ilçelerinde bulunan temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarında görevli tüm Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (DKAB) öğretmenleri katıldı. Programda Gaziosmanpaşa Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi  Dr. Faysal ARPAGUŞ tarafından "Kur'an öğretiminde verimlilik, Kur'an-ı Kerim öğretim yöntem ve teknikleri" konulu konferans düzenlendi.22-12-202022-12-202022-12-202022-12-2020

Cumhuriyet Mahallesi Şehit Murat Kılınç ÇPA Lisesi yanı Kat 2 Başçiftlik/TOKAT PK 60620 - 0 356 451 27 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.