TOKAT
BAŞÇİFTLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Başçiftlik Halk Eğitimi Merkezi Tarafından 1-7 Haziran Hayat Boyu Öğrenme Haftası Kapsamında Öğrenciler İçin Eğlence Etkinliği Düzenlenmiştir.
1-7 Haziran Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında Reşadiye Gençlik Ekibinin katkılarıyla öğrenciler için çeşitli etkinlikler düzenlenmiştir. Etkinliğe ilçedeki tüm öğrencilerimiz katılmışlardır. Emeklerinden dolayı gençlik ekibine teşekkür ederiz.![Başçiftlik Halk Eğitimi Merkezi Tarafından 1-7 Haziran Hayat Boyu Öğrenme Haftası Kapsamında Öğrenciler İçin Eğlence Etkinliği Düzenlenmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2024_06/04162129_16655d47a9c74f0f85d75d1e58c38718.jpg)